Квест пограбування

Жанр пограбування представляють квест кімнати мета яких не вибратись, а дістати до коштовностей чи якогось артефакту. Такі квести, як правило, наповнені, різними загадками та завданнями, у результаті яких вам належить дізнаватись коди і паролі, зламувати системи, обходити пастки та діяти злагодженою командою.

Квест пограбування - злагоджена робота

Квести у жанрі пограбування рекомендовано проходити командам, які провели разом хоча б пару ігор. Так як такі квести зажадають справжньої злагодженої роботи всієї команди, вам потрібно буде діяти спільно при цьому ваш час буде невблаганно утікати. Багато хто плутає екнш квести (активні, динамічні, на швидкість) і квести з пограбуванням, звичайно одне іншого може не виключати. Головне пам'ятати, що динамічність квесту задаєте ви самі, і лише те наскільки ви легко просувається та керуєтесь отриманими підказками приносить вам ігровий азарт, котрий веде вас до поставленої мети.
Фото до новини Квест пограбування

Про що потрібно пам'ятати в квесті

За правило квести у стилі пограбування досить складні, і команді новачків може бути досить важко. Для тих хто йде в квест з метою повеселитись і просто провести час, можливо варто вибрати гру в іншому жанрі. Не рекомендується проходити квест в даному жанрі персонально, краще йти командою з 3-4 гравців мінімум. Якщо під час гри ви бачите, що не можете просунутись до наступного кроку більше ніж 10 хвилин, краще взяти підказку у оператора, так як часу вам може не вистачити, але ж то почуття перемоги та така жадана насолода від пройденого квесту - саме, то за чим ви прийшли.