Квест в реальності

Ми розробляємо квест кімнати та сценарії з 2015 року. Від квесту до квесту набираємось досвіду і намагаємося дивувати наших улюблених гравців, а також прагнемо на час призупинити вашу реальність та занурити вас під час квесту в світ пригод.

квести АНАБІОЗ

Команда ANABIOZ працює над створенням квестів, розробкою електроніки і впровадженням останніх технологій в своїх квест кімнатах. За час роботи нашої команди вдалося написати і реалізувати більше 20-ти квест сценаріїв. На жаль, не всі з них прожили довго і дожили до сьогоднішнього дня, але ми враховуємо досвід і вчимося на помилках. В першу чергу квест кімнати розраховані на середньостатистичних гравців, які просто прийшли відволіктися від повсякденних турбот і подарувати собі свято.
Фото до новини Квест в реальності

Що таке квест?

Квест - від англійського Quest (пригодницька гра), яка являє собою набір головоломок або завдань, які необхідно вирішити для перемоги. Квести у реальності переносять гру в реальне життя, де ви стаєте її активним гравцем. Перед вами виникають нові і нові загадки, завдання та головоломки, ви не просто спостерігач - ви герой, який повинен виконати якусь місію для проходження квесту. Як правило, в квесті грає кілька людей одночасно, які складають загальну команду і шукають рішення для успішного проходження поставленого завдання. Квест ігри для деяких переросли з гри в частину життя, це більше ніж розвага, це краще ніж похід у кіно. Звичайно не всім квести до душі, але як то кажуть на смак і колір всі олівці різні і всім не догодиш, але якщо ви втомилися від сірої буденності та бажаєте спробувати, щось новеньке - квест-кімната відмінний вибір.
Грайте у квест разом с АНАБІОЗ =)