Квест-коробки - новий вид розваг

Сучасна індустрія розваг переповнена всілякими видами ігор на будь-який смак. Одними з найпопулярніших є квести.


Незважаючи на те, що вони відносяться до активних видів, особливу увагу в них приділяється розв'язування логічних задач і головоломок. На сьогоднішній день існує кілька різновидів даних видів розваг. Серед найбільш популярних слід виділити квест-кімнати і квест-коробки - спеціальні комплекти гри, щоб грати без прив'язки до одного місця. Другий вид є відносно новим, але, не дивлячись на те, що він з'явився недавно, вже встиг завоювати величезну кількість шанувальників.

Що являють собою квест-коробки?

Переносний квест являє собою картонні квест-коробки, в яких знаходяться всі необхідні атрибути: картки з головоломками, загадками, ребусами, підказки до кожного рівня, правила, додаткові інструменти. Він є разовим, адже два рази в одну і ту ж гру буде грати вже не цікаво. Замовити подібний вид розваг можна у нас. Ми надаємо якісні та дуже захоплюючі ігри на будь-який смак.
Фото до новини Квест-коробки - новий вид розваг

Відмінні риси

На сьогоднішній день придумати незвичайні ідеї для святкування дня народження або будь-яких інших свят не так-то й просто. На щастя, є універсальний і сучасний варіант - квест на виїзді. Його може замовити абсолютно кожна людина, зайшовши на наш сайт. Перевагами подібних розваг, в порівнянні з іншими, є: • відсутність обмежень по кількості гравців і часу проходження; • наявність широкого асортименту різних видів і тематик на будь-який смак; • можливість проводити ігри вдома, на природі, в офісі; • квести відмінно тренують логіку, кмітливість, нестандартне мислення, моторику; • не потрібно будь-якої додаткової підготовки; • замовити можна як для дітей, так і для дорослих.

Як вибрати підходящий варіант?

Зараз існує широка різноманітність даних видів розваг на будь-який смак. Ви можете вибрати тематичні ігри, пов'язані з відомим фільмом, серіалом, мультфільмом, з популярними героями, як наприклад, Шерлоком Холмсом. Також, картонна квест-коробка може бути присвячена окремій темі або загадки. Одним з найбільш популярних варіантів є розгадування загадки в кілька етапів або пошуки якого-небудь відсутнього елемента. Так чи інакше, всі дії пов'язані між собою, і для того щоб досягти кінцевого результату, необхідно пройти всі випробування. Найчастіше, бокс не має обмежень за часом. У вас є можливість проходити гру стільки, скільки знадобиться. Всі квести відрізняються між собою рівнем складності, тематикою та віковим обмеженням. Якщо ви хочете вибрати найкращий варіант, тоді звертайтеся до нас. Квест-коробка - прекрасне рішення для проведення дня народження, а також просто для цікавого і захоплюючого проведення часу з друзями.