Лячні квести

Ігровий простір в якому для вас підготовлені елементи, які покликані розбурхати, загострити почуття, можливо злегка налякати та надати емоціям сплеск. Пам'ятайте, що це все тільки гра і крім вас нікого в квест кімнаті немає.

Квест кімнати з елементами переляку

З розвитком індустрії квест-кімнат і різноманітністю вибору сценаріїв та сюжетів гри, квести переросли від звичайних загадок і головоломок до більш емоційних та активних видів дозвілля. Так почали з'являтися такі жанри квест-кімнат, як Horror (жанр жахів) покликані налякати гравців і зробити емоційний струс від буденного життя. Слід зазначити, що деякі організатори заходять дуже далеко, але як то кажуть: попит породжує пропозиції, аж до нанесення травм і легких каліцтв гравцям. Звичайно організатори попереджають гравців, засвідчуються про те, що у них немає будь-яких порушень психіки або серцево-судинної системи і попросять перед стартом гри підписати відповідні папери про зняття з себе відповідальності за дії гравців в стресових ситуаціях. Зауважте! Квест кімнати Анабіоз не доходять до таких крайнощів і дарують гравцям насолоду від гри, лише злегка використовуючи елементи легкого переляку в окремих квест кімнатах
Фото до новини Лячні квести

Легкий переляк в квестах

У наших квест-кімнатах немає акторів, які можуть поранити або налякати вас. При створенні гри ми використовуємо механізми і елементи декору, які для деяких навіть не будуть елементами жаху або страху, але в процесі гри поринаючи в атмосферу квесту і проходячи за сценарієм ваші емоції та уява можуть намалювати те чого не існує і змусити вас відчути прилив адреналіну або емоційний струс. Заздалегідь знати, як відреагує той чи інший гравець просто неможливо, тому ми намагаємося робити все помірно. Приходьте грати в квест Анабіоз без страху за своє здровя.