Ескейп квест-кімнати

Пригода де для вас підготовлені та пов'язані воєдино: ігровий простір, сюжетна лінія, завдання, головоломки та декорації; завдяки чому вас повноцінно переносять в гру забувши про метушню будденності. Квести в стилі escape - це найпопулярніший вид активних розваг.

Ескейп квести у Києві

Квест кімнати в стилі ескейп стають все більш популярними, як у Києві так і в Україні. Будь-які квести починаються з вашого бажання урізноманітнити своє дозвілля та відволіктись від реальності. Якщо ви втомились від монотонної роботи, шукаєте рішення як відволіктись з користю та приємними емоціями - приходьте до квест-кімнат. Вас чекають пригоди, які занурять вас в іншу реальність і відвернуть від усіх проблем. Квест допомагає пізнати себе та свої можливості, комунікації з іншими учасниками, виявити лідера і можливість роботи в команді. Можливо, для когось квест - це можливість подолати свої внутрішні страхи, піти від проблем.
Фото до новини Ескейп квест-кімнати

Що потрібно для гри в квест?

Квест кімнати не вимагають від вас якихось певних навичок або знань, фізпідготовки або особливого дрес коду. Вам лише знадобитися задіяти свій внутрішній потенціал в стислий термін, як правило, квест триває від 60 хвилин до 2-х годин.
Для початку вам необхідно вибрати сюжет гри і знайти команду. Найкомфортніше грати з близькими знайомими людьми, друзями або родиною, але також ви можете пограти і з незнайомими людьми. Забронювати відмінний квест в Києві ви можете онлайн на сайті Анабиоз.

Основи квест-кімнат

Квест-команда:
Команда для гри від двох до чотирьох осіб. Є винятки, квести в які можна грати одному або компанією більше чотирьох.
Час гри:
На гру в квест відводиться близько 60 хвилин, але є квести на 45 хвилин, а деякі тривають 2 години
Дрес код:
Звичайний повсякденний одяг. Винятки можуть становити деякі квести, в яких вам знадобитися зручний одяг або одежа яку не шкода зіпсувати, але про це організатор обов'язково попередить і окремо наголосить на це увагу.
Вартість гри:
Вартість гри залежить від якості квесту і витрачених ресурсів на створення квест проекту. За середніми мірками квест гра в Києві коштує від 600 до 1800 грн за команду з 4-х чоловік. За додаткових гравців якщо дозволяє сценарій і приміщення ігрового простору в квест-кімнаті необхідно буде доплатити від 100 до 250 грн.
Пам'ятайте:
Кожен сценарій квест гри унікальний і проходячи квести, ви будете зустрічати різні загадки, головоломки, антураж і декорації.
Кожна гра - це нові емоції та враження. Під час проходження гри за вами стежить адміністратор і на вашу вимогу зможе допомогти вам пройти те чи інше завдання. Якщо закінчується виділений час на гру, вам дадуть дограти 5-10 хвилин в разі якщо цього часу вам вистачить, щоб завершити квест.