Акції ANABIOZ

На замітку

Ми раді порадувати вас спеціальними пропозиціями, які діють на постійній або тимчасовій основі. Знижки у квест, а так само повний опис і період дії описані в цьому розділі. Додатково стежте за анонсами і спеціальними промо пропозиціями у соціальних мережах на наших акаунтах.

Дуже важливо!

Використання промо цін та спеціальних пропозицій по акціях з наданням знижки дійсне лише за умови он-лайн бронювання гри у квест кімнаті з нашого сайту - anabioz.com.ua, заздалегідь і при вказівці обраної акції в поле додатково. При бронюванні гри з інших джерел акційні пропозиції зазначені на сайті не дійсні.

Промо ціни в квест кімнати!Пропозиція дійсна тільки на період карантину!Знижка -200 грн за гру в квест кімнаті на сайті Anabioz.com.ua. Знижка по ШАРІ не підсумовується з іншими акціями!
Київ - це сучасне і активно місто, в якому люди прагнуть орієнтуватися на кращі європейські стандарти. Стосується це не тільки професійної сфери, але і сфери розваг.
Квест-перформанс - один з найпоширеніших на сьогоднішній день типів квестів. Але чому ж він по суті відрізняється від всіх інших і яким може бути? Давайте розбиратися!